Niezapomniany wieczór kawalerski

Moja paczka była zgrana. Z chłopakami przyjaźniłem się od podstawówki. Najrozsądniejszy z całej grupy był Antoni, który zawsze sprowadzał nas na dobrą drogę. To z nim właśnie zaprzyjaźniłem się najbardziej i traktowałem go jak rodzonego brata.

Wieczór kawalerski w najlepszym klubie w Łodzi 

wieczory kawalerskie lodzAntoni już dawno temu poznał Alicję, z którą tworzył bardzo udany związek. Na wieść o zaręczynach nawet nie byłem zdziwiony, gdyż to była tylko kwestia czasu. Jako najlepszy kumpel Antoniego zadeklarowałem, że zorganizuję dla niego niezapomniany wieczór kawalerski. Wybrał mnie na świadka i w gruncie rzeczy, to był mój obowiązek. Rozeznałem się w temacie i sprawdziłem, gdzie najchętniej ludzie organizowali swoje wieczory kawalerskie Lodz dysponowała mnóstwem fajnych klubów, więc wybór był niemały. Zrobiłem ranking klubów w Łodzi i zamierzałem wybrać najlepszy. Większość klubów organizowała wieczory kawalerskie czy panieńskie i dzięki temu oferowano mnóstwo atrakcji. Klub, który wybrałem oferował salę VIP, którą od razu zarezerwowałem. Do obsługi były indywidualne kelnerki. Zamówiłem różne alkohole, catering i didżeja, który miał poprowadzić imprezę dla Antoniego. Na czas jego wieczoru kawalerskiego klub miał być zamknięty. Doszedłem jednak do wniosku, że lepiej jak ludzie będą mogli wejść do klubu. Zawsze będzie można poznać jakieś fajne osoby a miejsca dla uczestników wieczoru kawalerskiego były zapewnione w loży vip. Mój pomysł wszystkim przypadł do gustu.

Antoni był pod ogromnym wrażeniem moich zdolności organizatorskich. Nie spodziewał się, że tak profesjonalnie przygotuję jego wieczór kawalerski. Impreza była zdecydowanie udana i każdy świetnie się bawił. To był niezapomniany wieczór, który odbył się w najlepszym klubie w Łodzi.