Ładne koszulki z nadrukiem ze sklepu internetowego

W dzisiejszych czasach, dzięki rozwojowi nowej technologii mamy możliwość projektowania ubrań, na których za pomocą specjalistycznych drukarek możemy umieszczać stworzone przez nas nadruki. Na rynku funkcjonuje wiele sklepów internetowych, które posiadają nawet rozbudowane kreatory 3D, za pomocą których możemy zaprojektować wybraną przez nas rzecz praktycznie od A do Z. Szczególną popularnością cieszą się zwłaszcza różnorodne techniki druku na odzieży, które oferują wiele rozwiązań.

Jakie nadruki najlepiej sprawdzą się na koszulkach?

ładne koszulki z nadrukiem ze sklepuW dzisiejszych czasach obok klasycznego, ponadczasowego sitodruku pojawiło się wiele nowych, innowacyjnych metod umieszczania nadruku na koszulkach. Jedną z najbardziej cenionych technik jest niewątpliwie sitodruk, który z powodzeniem wykorzystywany jest już od kilkudziesięciu lat. W tym wypadku druk nanoszony jest na materiał za pomocą specjalnej sito-nakładki, przez którą przeciskane są farby. Bardzo popularną metodą jest dziś jednak także precyzyjny haft komputerowy, który za pomocą specjalnego narzędzia wyszywa na materiale pożądany haft. Znacznie szybszą od haftu metodą jest tzw. termotransfer, który za pomocą specjalnej, nagrzanej nakładki wgrzewa w tkaninę wcześniej wydrukowany druk, który znajduje się na specjalnej folii. Metoda ta jest niewątpliwie najtańsza i najszybsza. Ładne koszulki z nadrukiem ze sklepu wykonuje się również za pomocą nadruku cyfrowego

, które polega na zadrukowywaniu za pomocą specjalistycznej drukarki cyfrowej specjalnego, przystosowanego do tego materiału. Druk cyfrowy odznacza się niewątpliwie najwyższą jakością, nadruk ten wnika bowiem w same włókna materiału, dzięki czemu nie ściera się oraz nie odpada. Coraz popularniejsza staje się również dziś metoda flex która jest bardzo podobna do techniki termotransferu, z tą różnicą, że nadruki flexowe są jeszcze bardziej sztywne i wytrzymałe. 

Na rynku istnieje więc dziś bardzo wiele metod nanoszenia na odzież różnego rodzaju druku. Warto przy tym pamiętać, że przy wyborze metody nadruku warto brać pod uwagę także materiał, na który nadruk będzie nanoszony. W przypadku delikatnych, podatnych na uszkodzenia tkanin zalecana jest metoda sitodruku, natomiast grubym bluzom, a nawet swetrom zalecany jest przede wszystkim haft, który świetnie się na nich utrzyma. Nowoczesne nadruki wyróżniają się jednak bardzo wysoką jakością oraz stosunkowo niską ceną.