Dlaczego coraz częściej wybierany jest dj?

W ciągu ostatnich dwóch lat bardzo często jesteśmy zapraszani na weselna bliższych czy dalszych znajomych, dzięki czemu możemy zobaczyć moda się zmienia. My braliśmy ślub nie całe dziesięć lat temu, zaraz po skończeniu dwudziestu jeden lat i nie zmienilibyśmy tego, ale dzięki temu widzimy jak wszystko się zmienia w przeciągu nie tyle co miesięcy, ale lat.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze dj-a?

dj na wesele w GdańskuPierwsze na co zwróciliśmy uwagę z mężem jest to, że ludzie zwracają uwagę na to, co pomyślą inni oraz ile osób zaproszą. Wszystko kręci się oczywiście wokół pieniędzy, co w dużym stopniu jest przykre. Nie mówię tutaj o określonym budżecie. My mieliście zaledwie wesele na pięćdziesiąt osób, a ostatnio byliśmy u znajomych, których lista zaproszonych gości wynosiła cztery razy tyle. Jeśli mają duże rodzinę i wszystkich zapraszają to jeszcze może jestem w stanie to zrozumieć, ale naprawdę jestem ciekawa jaki procent wszystkich gości stanowiła rodzina panny młodej jak i pana młodego. Coraz częściej u naszych znajomych zostaje zaproszony dj na wesele w Gdańsku jest spora liczba osób, które są dobre w swoim zawodzie. Przyznam szczerze, że nie miałam pojęcia, że tak trudny wybrać kompetentną osobę. Moi znajomi zwracali uwagę przede wszystkim na doświadczenie dj-a oraz opinie jego klientów. Wbrew pozorom są to bardzo ważne informacje, które mogą zaważyć na tym, czy wybierzemy konkretnego dj-a. Dj na wesele w Gdańsku i nie tylko jest coraz bardziej powszechną wybieraną opcją. W sumie to nie dziwi mnie ten fakt, ponieważ dj jest w stanie zagrać każdą piosenkę, o którą zostanie poproszony przez gości. Natomiast w przypadku zespołu niekoniecznie tak będzie wyglądać. Zespół muzyczny trzyma się określonego repertuaru i grają na żywo, więc nie każdą piosenkę są w stanie zagrać. Warto jednak pamiętać, że w miarę szybko należy interesować się wolnymi terminami, ponieważ obecnie terminy są zajmowane już przynajmniej półtora roku przed wyznaczoną datą ślubu.

Ceny oczywiście są zależnie od kilku spraw. Pierwsza, która mi się nasuwa na myśl to, to że wszystko jest zależne od tego, jak popularny jest dj oraz konkurencji czy miasta, w którym proponuje swoje usługi. Oczywiście niekiedy proponuje dodatkowe usługi, co się także ceni. Dodatkowo wydaje mi się, że właśnie dj na weselu czy na innych uroczystościach jest bardziej elastyczny i otwarty na ludzi niż mogłoby się początkowo wydawać.