Sprezentowanie sesji ślubnej przyjaciółce

Moja najlepsza przyjaciółka Dominika brała w tym roku ślub. Oczywiście zaproponowała mi, żebym została jej świadkową i był to dla mnie ogromny zaszczyt. Dominika nie miała za dużo pieniędzy i dlatego zdecydowała się na skromne wesele. Rozumiałam ją, ponieważ tego typu imprezy były dość kosztowne a ona wraz ze swoim narzeczonym urządzali swoje nowe mieszkanie.

Prezent w postaci profesjonalnej sesji ślubnej 

sesja ślubnaKiedy Dominika powiedziała mi, że zrezygnowała z fotografa, to byłam nieco zaskoczona. To było ważne wydarzenie w życiu każdej kobiety i fotograf był elementem jednym z najważniejszych. Nie udało mi się namówić Dominiki na zmianę decyzji i dlatego postanowiłam zrobić jej dość nietypowy prezent ślubny. Wiedziałam, że musiała być wykonana sesja ślubna, ażeby moja przyjaciółka miała pamiątkę ze swojego ślubu. Postanowiłam nawiązać kontakt ze swoim byłym partnerem, który był profesjonalnym fotografem i wykonywał najlepsze sesje zdjęciowe. Z uwagi na naszą znajomość zażądał ode mnie dużo niższej kwoty za sesję, która miała odbyć się na dzień przed ślubem Dominiki. Od razu ją poinformowałam o swojej decyzji. Początkowo była zaskoczona, że wpadłam na taki pomysł, ale się on jej spodobał. Mój były partner skontaktował się z nią osobiście, żeby ustalić wszystkie szczegóły. Obiecał zrobić dużo zdjęć a sesja miała odbyć się w parku przy wodospadzie. To była piękna sceneria i wiedziałam, że zdjęcia wyjdą wspaniałe. W dniu sesji zdjęciowej ja również pojawiłam się na miejscu, ażeby wspierać przyjaciółkę. W sukni ślubnej wyglądała pięknie i wzruszył mnie ten widok. Cieszyłam się, że Dominika w końcu wychodziła za mąż. Sesja zdjęciowa trwała trzy godziny. Pogoda była idealna i udało się zrobić mnóstwo zdjęć. Gotowe do odbioru miały być po dwóch tygodniach. Postanowiłam kupić album i w nim umieścić wszystkie zdjęcia z przeprowadzonej sesji w plenerze.

Zdjęcia, które zrobił mój były partner były profesjonalne. Z gotowym albumem postanowiłam odwiedzić Dominikę i jej męża, żebyśmy mogli obejrzeć wspólnie zdjęcia z tej sesji. Na każdym zdjęciu moja przyjaciółka była uśmiechnięta i wyglądała pięknie. Wiedziałam, że była szczęśliwa a to dla mnie było najważniejsze. Prezent ślubny zdecydowanie mi się udał, gdyż był idealną pamiątką.