Najoryginalniejsze prezenty urodzinowe

Podczas wybierania prezentu warto wykazać się kreatywnością oraz pomysłowością. Wówczas istnieje o wiele większa szansa, że dana osoba ucieszy się z wręczonego jej podarunku i należycie go doceni. Warto wówczas zadbać o to by prezent ten kojarzył się pozytywnie, a może i nawet wręcz rozbawiał. Oto propozycje najbardziej oryginalnych prezentów, które mogą być dla Ciebie inspiracją. 

Oryginalne upominki z fantazją 

oryginalne prezenty na urodzinyPisząc o oryginalności należy pamiętać o tym, że pojęcie to wiąże się również automatycznie z kreatywnością oraz pomysłowością. A co może być bardziej kreatywnego od prezentu, który wykonamy dla kogoś własnoręcznie? Z pomocą po raz kolejny przychodzi nam w tym wypadku internet, w którym znajdziemy wiele pomysłów na własnoręcznie wykonane upominki. Warto także nadmienić, że do stworzenia oryginalnego prezentu nie potrzebujemy wcale wymyślnych, drogich produktów. Czasami wystarczą nam do tego rzeczy, które mamy pod ręką. Pomysł numer jeden: lampa w kolorach tęczy. Do stworzenia takiej lampy potrzebujesz jedynie starego abażura (najlepszy będzie ten w kolorze bieli, jeśli takiego nie posiadasz, to zawsze możesz go przemalować) i garść kredek woskowych. Kredki należy przykleić u góry abażura, a następnie podsuszyć je od góry suszarką. W ten sposób kredki się roztopią i stworzą na materiale abażura fantazyjne linie łączące się we wzór tęczy. Tego typu pomysłów jest wiele, oryginalne prezenty na urodziny powstają za pomocą naszej wyobraźni. Można zbierać korki od wina, które następnie możemy pociąć wzdłuż i powyklejać nimi sztywny karton. W ten oto sposób powstanie tablica korkowa, do której możemy przyczepić nasze wspólne zdjęcia z solenizantem. Przy pomocą specjalnych farbek (które kupimy w większości internetowych sklepów z prezentami) możemy własnoręcznie przyozdobić i zaprojektować dla kogoś kubki, ramki do zdjęć czy też szkatułki na biżuterię. Tak przyozdobiony prezent będzie dla kogoś jedyny w swoim rodzaju, nie do podrobienia. 

Własnoręcznie wykonane prezenty urodzinowe mają sporo plusów: są zazwyczaj tanie w produkcji, wyróżniają się na tle innych prezentów swoją oryginalnością. Musimy bowiem pamiętać o tym, że najważniejsze w obdarowywaniu innych jest to by wkładać w prezenty serce. Wówczas każdy upominek będzie sprawiał radość.