Energooszczędna żarówka z regulacją światła

Uwielbiam małe pomieszczenia w których czuje się po prostu bardzo zrelaksowana i znacznie łatwiej jest mi się skupić na tym, co aktualnie robię. Niestety mój pokój jest dosyć sporych rozmiarów, dlatego długo szukałam rozwiązania na to, jak mogłabym go optycznie pomniejszyć. Jak się okazało pomogły mi w tym specjalne żarówki.

Żarówka z możliwością regulacji światła 

żarówki ściemnialne filamentOdkąd pamiętam dobrze mi się funkcjonowało w małych i ciasnych pomieszczeniach. Nie wiem na ile to zasługa faktu, że wychowywałam się w bloku gdzie jak wiadomo nie zawsze mamy do czynienia ze sporymi pokojami, jednak prawdą jest, że w dużych pomieszczeniach nie potrafię się skupić, zaczynam myśleć chaotycznie i mogę jedynie pomarzyć o relaksie, a właśnie taki duży pokój otrzymałam, kiedy przeprowadziliśmy się z rodzicami do nowego domu. Przedzieliłam nawet pokój na pół szafami robiąc sobie osobną garderobę, jednak wciąż jego rozmiary były, jak dla mnie, dosyć spore. W rozwiązaniu tego problemu pomogły mi żarówki ściemnialne filament. Jak wiadomo są to specjalne żarówki w których można regulować natężenie światła i dowolnie je przyciemniać i rozjaśniać. Co więcej ich moc jest naprawdę spora, co jest bardzo przydatne dla mnie szczególnie podczas nauki. Z kolei kiedy potrzebuję się wyciszyć i i po prostu odpocząć, wówczas przyciemniam żarówki do takiego stopnia, aby w moim pokoju panował przyjazny półmrok. Takie przyciemnienie żarówek sprawia, że mój pokój wydaje się być malutki i dokładnie taki, jaki lubię. Jestem typowym nocnym Markiem, którego umysł najbardziej produktywny jest nocą, stąd dobór takich żarówek do pomieszczenia w którym najczęściej przebywam uważam za doskonały wybór. Żarówki ściemniane pozwalają ponadto zaoszczędzić na energii jaką zużywamy właśnie dzięki możliwości ich regulacji. Świetnie również sprawdzają się w przypadku, kiedy ktoś jest początkującym fotografem tak, jak ja i chce sobie zrobić domowej roboty soft boxa. Żarówki z możliwością regulacji światła idealnie nadadzą się do takiego domowego mini studia.

Takie żarówki są dzisiaj dostępne w zasadzie każdym sklepie z oświetleniem. Oczywiście jeżeli zależy nam na ich większej ilości, warto wówczas poszukać sklepów online w których przeważnie ceny są nieco niższe, a i możemy liczyć czasami na dodatkowe zniżki związane z zakupem większej ilości żarówek.