Dj na weselu

Dzień wesela jest wyjątkowy dla wszystkich nowożeńców. Wesele powinno być wyjątkowe i tworzyć niezapomniane wspomnienia dla wszystkich gości. Jeśli chcemy, aby wesele było udane, musimy zadbać o odpowiednią muzykę, przy której będą mogli się wszyscy bawić. Dobierając muzykę, musimy uwzględniać nie tylko swój gust muzyczny, ale też powinniśmy brać pod uwagę wszystkich gości. Dobra muzyka to klucz do udanego wesela.

Najlepsza muzyka na wesele

dj na weseleJeszcze kilka lat temu najpopularniejszym rodzajem muzyki na weselach była żywa orkiestra grająca utwory swoje autorskie oraz znanych gwiazd estrady. Jednak ten rodzaj muzyki weselnej powoli odchodzi w zapomnienie, teraz większość osób organizując wesele, idzie w kierunku nowoczesności i zamiast zespołu wybiera na wesele DJ-a. Dj na wesele jest dużo lepszym wyborem,ponieważ po pierwsze jest to dużo tańsza opcja, ponieważ zatrudniamy tylko jedną osobę, a nie kilka więc koszty maleją kilkukrotnie, co ma duże znaczenie w przypadku tak dużego wydatku, jak organizacja wesela, która pochłania kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zatrudniając na swoje wesele DJ-a mamy większą kontrolę nad jego repertuarem i w trakcie przyjęcia możemy wprowadzać zmiany, ponieważ repertuar DJ-a jest dużo większy niż zespołów weselnych, dzięki temu mamy dużo większe pole manewru. Zespoły muzyczne grające na weselach zwykle posiadają w swoim repertuarze kilkanaście najpopularniejszych utworów i w przypadku, gdy nie będą one trafiać w gusta gości, wesele nie będzie zbyt udane. Kolejną zaletą wyboru dj jest to, że nie potrzebuje on robić tak częstych i długich przerw jak zespoły muzyczne, więc muzyka gra prawie bez przerwy, co pozwala gościom bawić się w dowolnym czasie, a nie tylko w określonych momentach. Wesela, na których muzyka zapewniana jest przez DJ-a zwykle są dużo lepiej wspominane niż te, na których była muzyka na żywo.

Dobry zespół muzyczny to koszt kilkunastu tysięcy złotych, w przypadku gdy zdecydujemy się skorzystać z usług DJ-a zaoszczędzimy dość sporą sumę, ponieważ DJ będzie nas kosztować od dwóch do maksymalnie pięciu tysięcy złotych. Wybierając DJ-a możemy przed podpisaniem umowy poprosić o wgląd w jego cały repertuar, więc będziemy dokładnie wiedzieć, na czym stoimy, jest to dużo wygodniejsza opcja, niż zatrudnianie całego zespołu.