Depilacja laserowa wąsika

Jestem kobietą, chociaż buzują we mnie jakieś hormony. Mówię tak, ponieważ zauważyłam od jakiegoś czasu, że pojawił się na mojej twarzy nieestetyczny wąsik. Strasznie mnie to denerwowało i któregoś dnia postanowiłam go zgolić. To był największy błąd na jaki tylko mogłam wpaść. Od tej pory, wąsik zaczął rosnąć w zastraszającym tempie i codziennie musiałam się z nim zmagać.

Likwidacja wąsika depilacją laserową

skuteczna depilacja laserowa w ŁodziOgromny dyskomfort który odczuwałam każdego dnia był nie do zniesienia. Patrzyłam na swoją twarz, widziałam ten wąsik i dostawałam szału. Był taki ciemny i rzucający się w oczy. Do tego stawał się coraz bardziej niemiły w dotyku. Był taki szorstki jak zarostu mężczyzny. Jak tylko wstawałam i wiedziałam, że muszę gdzieś iść, od razu musiałam z samego rana sięgać po maszynkę. Bałam się, że ktoś ze znajomych zobaczy mój defekt i mnie wyśmieje. Któregoś dnia usiadłam i zaczęłam szukać pomocy na różnych stronach. Okazało się, że jest skuteczna depilacja laserowa w Łodzi którą polecały różne kobiety na forum. Myślałam, że depilacja laserowa jest przeznaczona tylko do obszarów takich jak nogi, pachy, czy okolice bikini. Od razu zakiełkowało we mnie nasionko nadziei. Bez zbędnego odwlekania, zadzwoniłam do tego salonu i poprosiłam o wizytę. Był to bardzo oblegany i popularny salon, więc niestety z terminami było kiepsko. Już miałam łzy w oczach, bo chciałam jak najszybciej usunąć wąsik. Kosmetyczka chyba wyczuła mój zły nastrój i zlitowała się nade mną znajdując inną datę wizyty, która bardzo mi odpowiadała. Pobiegłam do salonu w dniu wizyty i czekałam na swoją kolej z niepewnością czy uda mi się pozbyć mojego największego kompleksu w życiu. Gdy przyszła kolej na mnie, tak się trzęsłam z nerwów i podekscytowania, że nie potrzebowałam żadnej kawy do pobudzenia się.

Podczas sesji zabiegowej nic mnie nie bolało. Laser był najwidoczniej delikatny dla skóry, a jego natężenie odpowiednio dostosowane. Kosmetyczka oświadczyła, że czeka mnie jeszcze kilka zabiegów, ponieważ wąsik jest wyjątkowo ciemny i gruby. Jednak zniosłam wszystko, cierpliwie chodziłam i już po dwóch zabiegach zobaczyłam zdecydowaną poprawę. Gdy całkowicie pozbyłam się wąsika,stałam się innym człowiekiem, takim pewnym siebie, przepełnionym radością z życia jak nigdy.