Sprzedaż różnorodnej kostki brukowej

Od wielu lat zajmuję się sprzedażą artykułów budowalnych. Wielu ludzi do mnie przychodzi i kupuje różne rzeczy. Mam też stałych klientów. W zasadzie są to głównie firmy budowalne. U mnie można dostać wszystko do budownictwa. A jak czegoś nie ma to zazwyczaj zamawiam. Ostatnio nasiliła się sprzedaż kostki brukowej. Chyba wiele osób wymienia sobie chodniki lub może powstają nowe. Trudno powiedzieć do czego jej potrzebują. Nie mam zwyczaju pytać. Cieszy mnie za to fakt, że tą kostkę kupują u mnie. Zyski zwiększają mi się systematycznie.

Wyprzedaż kostki brukowej w sklepie

kostka brukowa mazowieckieCo roku w moim sklepie jest nowy rodzaj kostki brukowej. Dbam o to, aby moi klienci mieli w czym wybierać. Z doświadczenia wiem, że nie warto mieć jeden lub zaledwie pięć rodzajów kostek. Klient musi mieć w czym wybierać. Jak nie będzie miał to pójdzie do konkurencji. Dlatego zawsze staram się by u mnie było co najmniej dwadzieścia typów kostek brukowych. Przez to klient może wybrać taka jaka mu się podoba. Jest mała lub duża kostka brukowa mazowieckie jest obszarem gdzie chyba jest najwięcej punktów sprzedaży kostki brukowej. W sklepie mam stworzone katalogi z kostką brukową. Jest to potrzebne jak klient chce przyjść po jakieś broszury, bo chce na przykład sobie w domu na spokojnie przejrzeć jakie kostki są dostępne i jakie ewentualnie chciałby kupić. Niby taki prosty zakup, a każdy zastanawia się bardzo długo. W końcu ta kostka będzie położona na kilka lat. Więc nie ma co się dziwić klientom, że chcą się dokładnie zastanowić jaki rodzaj wybrać. Często przychodzą po tygodniu lub nawet więcej od chwili wzięcia katalogu z kostkami brukowymi. Widać wtedy, że klient dobrze przemyślał swój zakup i jest mocno zdecydowany, że właśnie tą kostkę, nie inną chce kupić. Tacy klienci to skarb, wiedzą czego chcą, przychodzą i to kupują. Ale też miałam klientów którzy szli na żywioł. Przychodzili do sklepu i nawet nie wiedzieli ile potrzebują kostki, bo nie dokonali wcześniej pomiarów. W sklepie mam kilka kostek o różnych wielkościach. W takich sytuacjach zazwyczaj doradzam by kupili sobie na próbę parę kostek, by zobaczyli sobie czy im będzie taka odpowiadać. Potem mogą ją zwrócić. Lepiej się widzi jak to ma wyglądać jak połozy się kostkę tam gdzie ma być.

Lubię swoją pracę sprzedawcy. Jest ona inspirująca. Mam do czynienia z różnymi ludźmi. Mam sporo klientów, a ostatnio ich liczba wzrosła. W większości klienci kupują u mnie kostki brukowe. Myślę, że mam dość dobre ceny, gdyż klienci ci nie idą do konkurencji, tylko przychodzą do mnie. U mnie mogą wybrać taką kostkę jaka im się podoba. Mam 20 typów kostek o różnej wielkości i kolorze. Co roku sprowadzam też coraz to nowe wzory, więc zasób nowych wzorów mi się zwiększa z roku na rok. Oby tak dalej do mnie przychodzili kupować, a moje zyski szły w górę.